TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-07-24 08:32:43

Darreur

Nowy użytkownik

Punktów :   

Podanie na Króla by Darreur

Nick:Darreur
Wiek:16
Pełniłeś już wcześniej funkcję Dowódcy?:Oczywiście na kilku serwerach takich jak np Mroczna Kraina ,KhorinisPL (już ich nie ma ,więc nie ma reklamy)
Coś o sobie:Lubię zajmować się informatyką,grą w piłkę.Oprócz GMP gram w World of Tanks.Jestem jedynakiem i gdy widzę rodzeństwo moich kumpli nawet się cieszę .
Wytłumacz co to:
OOC:Out of character (rzeczy które piszemy w nawiasie jak np: Darreur:(dajcie kicka cheaterowi)
IC:In character (to co piszemy gdy "jesteśmy" naszą postacią np : Darreur:Witaj przyjacielu!Co tam u ciebie?Jak tam na wojnie?
RP:Role play czynność w <> np: Darreur<wyciąga kuszę i celuje w stronę cieniostwora>
Dlaczego właśnie Ty?Mam doświadczenie w dowodzeniu,mam duuuuuuuużo czasu,nie brakuje mi cierpliwości.
Twoja historia RP(opisz): "Darreur urodził się w Vengardzie jako syn kapitana straży.Gdy zaczęła się wojna z orkami ojciec ruszył na wojnę,zostawiając Darreura i jego matkę samym sobie.Nigdy więcej się nie spotkali.

Gdy Darreur miał szesnaście lat orkowie przybyli pod mury Vengardu.Został wysłany na Khorinis gdzie trafił do armii buntowników ,której został z czasem Generałem.Wszystko było dobrze do czasu buntu i próby zamordowania.Buntownicy zabrali Darreura nad klif i zrzucili go .Przeżył dzięki magom wody.Teraz powrócił do Khorinis i zaciągnął się do straży.....

Od kiedy grasz na serwerach RP?: Rok(GMP) i więcej jeśli chodzi o "karcianki" itd.

Ostatnio edytowany przez Darreur (2012-07-24 08:33:05)

Offline

 

#2 2012-07-24 08:39:21

 Cindscire

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie na Króla by Darreur

Przyjęty na okres próbny.Zamykam/Cind

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magicots.pun.pl www.predorio.pun.pl www.banici.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.ntm.pun.pl