TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-30 15:28:44

BlueHooligan

Nowy użytkownik

Punktów :   

Podanie na zastępce dowódcy MW.

Nick: BlueHooligan
Wiek: 15
Pełniłeś już wcześniej funkcję Zastępcy?: Nein
Coś o sobie: Umię chodzić i mówić. A tak na serio: jestem fanem gothica, grałem we wszystkie części. Znam trochę niemiecki ;d. Lubię informatykę i grać w piłkę nożną
Wytłumacz co to:
OOC: () rzeczy pisane poza RP np. (elo)
IC: to co się mówi w RP np. Nie możesz tu wejść. Musisz iść do szefa po pozwolenie
RP: <pilnuje wejścia> itp. wykonywane czynności
Dlaczego właśnie Ty? Nie jestem dzieckiem neo jak niektóre nieogary Lubię pisać rozpiski itp. oraz organizować różne rzeczy i zarządzać grupami.
Ile grasz GMP ? kilka miesiecy
Twoja historia RP(opisz krótko):  Zostałem wygnany z wioski w wieku 10 lat za używanie magii. Nie kontrolowałem tego, moja moc była silniejsza ode mnie.
W wieku 23 lat poniżania mnie i wyśmiewania, postanowiłem zapanować nad tym i wyruszyłem do klasztoru uczyć się kontroli nad magią.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Offline

 

#2 2012-07-30 15:58:24

Mroczny

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie na zastępce dowódcy MW.

Jestem za bo przydałby mi się zastępca w związku ze zbliżającym się moim wyjazdem (08.07)  Tylko ta historia rp ale cała reszta według mnie jest w porządku ale ostateczny głos nie nie należy do mnie...

Offline

 

#3 2012-07-30 16:00:59

Torreto

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie na zastępce dowódcy MW.

jestem na Tak jednak.


_____________BIAŁY HONOR__________BIAŁA DUMA________!!!!
Pierdolony Brudasie czekam tylko na twą śmierć, nie chce brudzić sobie tobą rąk!
______
http://www.youtube.com/watch?v=v1ABgF-IY8Y

Offline

 

#4 2012-07-30 16:10:16

FalluS

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie na zastępce dowódcy MW.

historia krótka ale dobra, słabo rozwiniete pojecia , Ale przekonal mnie fakt ze jestes ogarem
TAK .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsvsparta.pun.pl www.metin2-mmog.pun.pl www.fairytail-pbf.pun.pl www.superheroes.pun.pl www.biotech09.pun.pl