TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-29 12:11:13

Tunar

Nowy użytkownik

Punktów :   

Podanie na posadę Kapitana Piratów

Nick: Tuber
Wiek: 19 lat
Pełniłeś już wcześniej funkcję Dowódcy?: Tak
Coś o sobie: Gram w Gothic praktycznie od kiedy ta gra powstała. Przeszedłem wielokrotnie każdą część, dodatek, nawet większość modów.
Wytłumacz co to:
OOC: z angielskiego Out Of Character. W grach RP używa się tego skrótu, gdy gracz chce się wypowiedzieć jako on sam, a nie w charakterze jego postaci, gdy wypowiedź ma być oderwana od kanonów świata gry.
IC: z angielskiego I see - widzę...
RP: z angielskiego Role Play - najczęściej odnosi się do gry (RPG), gdzie gracz wciela się w daną postać, w dosłownym tłumaczeniu gra na role.
Dlaczego właśnie Ty? To proste. Bo nie jestem kolejnym dzieckiem, które nie potrafi nawet poprawnie złożyć zdania, nie mówiąc o moim doświadczeniu i ogromnej znajomości świata gry jak i samych jej mechanizmów, oraz umiejętności utrzymywania klimatu gry na najwyższym poziomie. Oprócz tego, dobra organizacja (posiadalem kiedyś własny serwer RP, jednak po wypadku samochodowym musiałem przeznaczyć wiele czasu na rehabilitację i zaniechałem prowadzenia serwera) i zdecydowanie ponadprzeciętna kreatywność dają mi możliwość stwarzanie sprawiedliwej drogi rozwoju oraz ciekawej rozgrywki zarówno w relacjach wewnątrzgildiowych, jak i międzygildiowych.
Twoja historia RP(opisz): Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy dokładnie zacząłem grać w Gothic Multiplayer, jednak w Gothic gram od początków istnienia tej gry, można powiedzieć, że fanatycznie. Jak już pisałem, miałem własny serwer, grałem pod różnymi nickami.
Od kiedy grasz na serwerach RP?: Od około roku


W moim podaniu ubiegam się o stanowisko Kapitana Piratów, jednak z chęcią przyjmę też posadę innego dowódcy.
W razie pytań podaję swój numer GG: 7888578.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Tunar (2012-07-29 12:12:05)

Offline

 

#2 2012-07-29 12:17:45

GuanYu

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie na posadę Kapitana Piratów

Kapitan już jest i jest ogarnięty jestem na NIE

Offline

 

#3 2012-07-29 12:23:36

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie na posadę Kapitana Piratów

Niestety ,Kapitan jest...Ale ,jeśli jesteś dosyć ,często...To ,może MO ? Ew.Podanie o ,zastępce ,który byłby Prawą ,ręką kapitana.

Offline

 

#4 2012-07-29 12:39:17

Tunar

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie na posadę Kapitana Piratów

Wybierając funkcję, do której miałem składać podanie, kierowałem się informacjami zawartymi we wzorze podania. Stąd wybór padł na Kapitana.
Jak często przesiaduję grając w grę jest zależne od dwóch czynników: ile zleceń przyjmę (zajmuję się pisaniem programów komputerowych oraz projektowaniem stron WWW) oraz jak pozwala mi na to połączenie Internetowe - czasem odmawia posłuszeństwa, specyfika połączenia bezprzewodowego... Ciężko jest mi więc określić, ile czasu dziennie przeznaczam na grę.
Z chęcią przyjmę posadę MO, o ile mówisz o tym, o czym myślę. Jaką klasę konkretnie miałbym zająć? Z tego, co widziałem po opisach klas na serwerze, klasztor jest dość mocno obsadzony.

Offline

 

#5 2012-07-29 13:27:52

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie na posadę Kapitana Piratów

Cóż ,musiałbyś założyć [Sic.!] nowe podanie ,więc nie wiem czy by się tobie chciało lecz ,wyglądasz na osobę ogarniętą ,i skorą do współpracy...więc ,hm...Wszystko zależy od Cindsicire.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.predorio.pun.pl www.zionteam.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.banici.pun.pl www.magicots.pun.pl