TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-28 19:39:06

B.G Knocc Out

Nowy użytkownik

Punktów :   

Podanie na Namiestnika (Poprawiona Histioria)

Nick:B.G Knocc Out
Wiek:14
Pełniłeś już wcześniej funkcję Dowódcy?:Tak
Coś o sobie:Jestem młodym człowiekiem który lubi grać w gry i ubustwia Roja
Wytłumacz co to:
OOC:Out Of Character-Taki jakby czat nie związany z grą pisze sie go w ()
IC:In Character-Wiadomość nie związana z grą np. Witaj obywatelu
RP:Role Play-Odgrywanie REAL LIFE
Dlaczego właśnie Ty?:Ponieważ GuanYu mnie prosił abym go zastąpił
Twoja historia RP(opisz):B.G Knocc Out Urodzony  4 Kwietnia 1972 roku w Khorinis. Jego Ojczym był kupcem kiedy miał 10 lat jego Ojczym zabrał go do Koloni Karnej po kilku godzinach drogi przy moście wyskoczyli bandyci Ojczym Knocc'a kazał mu się schować do tyłu za beczki. Bandyci chcieli złoto lecz Ojczym nie miał ani centa jeden z bandytów wyciągnął sztylet i wsadził go w brzuch Ojczyma. Zmarł na miejscu. Przestraszony Knocc po cichu zsiadł z parawanu i uciekł jak najszybciej w stronę Khorinis. Biegł do domu kilka godzin po powrocie do domu Knocc opowiedział wszystko swojej Matce i poszedł spać. Następnego dnia zgłosił to straży. Dostał nagrodę 500 sztuk złota od samego Dowódcy Straży. 28 lat później Obywatel Knocc wyruszył na Polowanie. Lecz bandyci wyszli mu na drogę było ich 3. Grozili mu że go zabiją lecz Knocc się nie przestraszył wyciągnął Nóż na Wilki zza paska i zaatakował Bandytów bandyci zginęli. Po powrocie do Khorinis Knocc poszedł do Koszar powiedzieć o swoim czynie nie stety Dowódca Straży leżał w łóżku nie żywy. Knocc pobiegł do Namiestnika Khorinis aby powiedzieć co się stało. Namiestnik
Postanowił że mianuje Knocc'a nowym Namiestnikiem Khorinis bo obowiązki go przerastają. Knocc sie zgodził.

Od kiedy grasz na serwerach RP?: 2 lata

Offline

 

#2 2012-07-28 20:20:16

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie na Namiestnika (Poprawiona Histioria)

Nie ,nie i jeszcze ,raz nie...Eddard ,[Jeśli ,taki jego nick. ^^] Postarał się O WIELE ,bardziej niż ty...Poza ,tym nie litujemy ,się ani nie prosimy by ktoś został namiestnikiem...1972 ?...O ,ile wiem to w Gothicu ,nie ma broni maszynowej ,i granatów...Ponadto ,źle ująłeś ,stwierdzenie IC...A ,GMP nie istnieje 2 lata...To ,na tyle - Jeszcze ,raz na NIE.

Offline

 

#3 2012-07-28 21:00:02

B.G Knocc Out

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie na Namiestnika (Poprawiona Histioria)

Grałem na SAMP 2 lata a w gothica gram kilka dni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntm.pun.pl www.magicots.pun.pl www.predorio.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.banici.pun.pl