TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-23 21:50:11

Mroczny

Nowy użytkownik

Punktów :   

Podanie na przywódcę MW

Nick: Mroczny
Wiek: 15lat
Pełniłeś już wcześniej funkcję Dowódcy?: Nie nie pełniłem jej i chcę się właśnie sprawdzić w tej roli.
Coś o sobie: Bardzo lubię grac na komputerze prawie we wszystkie gry jakie znajdę lub jakie koledzy mi zaproponują(Gothic jest jedną z moich ulubionych) zawsze staram się angażować w życie społeczne i udzielać się na forum.
Wytłumacz co to:
OOC: Jest to tekst poza rp piszemy go w nawiasach () np. (Elo działo się coś ciekawego jak mnie nie było?)
IC: Jest to wykonywanie jakiś czynności związanych z rp np. <Idzie do lasu zapolować na wilki>
RP: Jest to skrót od role-play czyli dany gracz odgrywa swoją rolę w świecie serwera
Dlaczego właśnie Ty? Zawsze lubiłem magię bardziej od miecza. I myślę szata maga wody będzie na mnie pasować idealnie.
Twoja historia RP(opisz): Dawno temu kiedy byłem jeszcze dzieckiem, mój mistrz Ksenso nauczał mnie już wiary Adanosa. Mieszkałem wtedy na odległym kontynencie Nosis, uczyłem się pilnie pod okiem mego mistrza i zdobywałem doświadczenie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że zostaniemy zaatakowani. 5 adeptów wody zwiedzionych przez Beliara i jego sługi rzuciło się na nas podczas snu. Mój mistrz poległ zabierając ze sobą 4 adeptów lecz ja straciłem przytomność kiedy jeden z nich ogłuszył mnie zaklęciem. Kiedy się obudziłem wokół mnie leżały tylko trupy poległ cały zakon wody. Zrozpaczony opuściłem kontynent i popłynąłem na nieznane mi lądy aby zasłużyć na odkupienie i siać w serach innych wiarę adanosa.
Od kiedy grasz na serwerach RP?:Grałem już w GMP w 2011 roku zaraz kiedy się pojawiło ale wtedy rp było mało rozwinięte. Zacząłem grac na serwerach rp jakiś miesiąc temu i nawet całkiem nieźle mi idzie.

Mam nadzieję że podanie było wyczerpujące

Offline

 

#2 2012-07-23 22:02:53

 Cindscire

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie na przywódcę MW

Błędne IC i RP, podanie chwilowo odrzucone. Zamykam/Cind.

IC - Skrót od In Character utożsamienie z własną postacią, np "Witaj, mógłbym coś dla ciebie zrobić?", używanie  wyłącznie na niedaleka odległość.

RP - Skrót od Role Play czyli czynności pisane w "<>", podstawowe na serverach RP, np. "<Krzyczy> STÓJ!". Ogólnie mówiąc przedstawiają czynności robione przez naszą postać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.banici.pun.pl www.zionteam.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.predorio.pun.pl www.ntm.pun.pl