TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-23 19:47:05

Markos

Moderator

Punktów :   

Podanie ,na Master Di Assassino.

Nick:Markos
Wiek:14
Pełniłeś już wcześniej funkcję Dowódcy?:Parę ,razy lecz to było na mniejszych ,serwerach RP.
Coś o sobie:Jestem ,dosyć żywiołowy. Lubię gry RP ,i czasami wyżyć się na FPS'ach.
Mam lat 14 ,najstarszy wiekiem nie jestem lecz ,jestem już [Niestety] styrany życiowo ,więc nie jestem typem bezmózgiego idioty.
Sam ,jestem dosyć humorystyczny ,często sarkastyczny ,przyjacielski i miły.
Moją ,największą wadą jest to że jestem {troszkę} dość podły...
Wytłumacz co to:
Tutaj się nie będe rozpisywał.
OOC:Skrót ,od Out Of Character ,czyli takie piękne nawiasiki...o ,takie. () Powinno ,się ich używać żeby nie wyjść na idiotę ,i gracza nieznającego zasad RP. Używa się do tego by ,napisać coś poza swą postacią ,np. [Niedługo napiszę ,podanie na moda]
IC:In Character - Czyli to ,co piszemy bez nawiasu gdy utożsamiamy się z naszą postacią ,podczas gdy my staramy się używać OOC ,podczas normalnej rozmowy by zachować klimat  ,jakiś debil wyskakuję do ciebie i mówi :
Ej ,stary kupiłeś jajka ,i mleko bo będziemy robić Ciasto.
RP: Kolejny ,skrót tym ,razem od : Role-Playing...Czyli czynności pisane w <>.
Dlaczego właśnie Ty?: A ,dlaczego by nie ? <Głośny Śmiech> Póki ,co jestem pierwszą ,dosyć ogarniętą osobą która pisze na "Dofudce".
Twoja historia RP(opisz):[No cóż ,czemu by nie]
To lecimy :
7 Lat ,temu byłem Jednym z Assassyńskich Generałów.
Wiodłem ,spokojne życie w Ish'Tar...Nie spodziewałem ,się żadnego buntu ,lecz to co się stało było nie do pomyślenia...
Mój ,zaufany przyjaciel Alrik-Shork ,zdradził mnie gdy niczego się nie spodziewałęm ,zaatakował mnie z zaskoczenia i wbił mi nóż ,w biodro...
Słyszałem ,o tym że ,nie jestem zbyt łapczywy na szerzenie wiary w Beliara i dlatego muszę zginąć...
Jednak...ja uciekłem ,z garstką moich ludzi wyruszyłem ,do Miasta Portowego zwanego Khorinis...
Poznałem ,tam paru ciekawych ludzi ,z którymi postanowiłem zacisnąć ,więzi.
Znaleźliśmy ,całkiem przytulną Wieżę ,i tam się osiedliliśmy...Od ,teraz ja próbuję zdobyć oficjalnie Tytuł Mastero Di Assassino ,wykonując różnorakie zlecenia mniej lub bardziej chlubne.
[Wiem ,historia niezbyt ciekawa ,ale wena mi spier*oliła ]
Od kiedy grasz na serwerach RP?:Całkiem ,mały kawałek czasu jeśli chodzi o część ,w moim życiu...
Lecz ,sama gra jest przyjemna ,a jako iż ogarnąłem RP [Grywało się w Stare RPG'i kiedyś ] ,to ogarnąłem klimat.
[I ,jak podanie ? ]

Offline

 

#2 2012-07-23 19:54:45

 Cindscire

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie ,na Master Di Assassino.

Przyjęty na czas próbny, jak się sprawdzisz Moda dostaniesz za około 3 dni. ;_;

Offline

 

#3 2012-07-23 20:25:36

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie ,na Master Di Assassino.

Jasne ,ale nie wiem czy będe jeszcze dzisiaj.

Offline

 

#4 2012-07-23 21:44:47

Torreto

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie ,na Master Di Assassino.

//ZAMYKAM TORRETO


_____________BIAŁY HONOR__________BIAŁA DUMA________!!!!
Pierdolony Brudasie czekam tylko na twą śmierć, nie chce brudzić sobie tobą rąk!
______
http://www.youtube.com/watch?v=v1ABgF-IY8Y

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.banici.pun.pl www.magicots.pun.pl www.ntm.pun.pl www.predorio.pun.pl www.zionteam.pun.pl