TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-26 13:20:26

 Wampa

Moderator

Punktów :   

Skarga na Enia

Ja mam juz tego serdecznie dosyc !!
Ten SWC ENIU, pisze mi ooc na ic, nagabuje mnie non stop, wgl nie wiem po jakiego czorta. Jako pirat, mam z wami sojusz, ten mi dm robi na targu w miescie.. Pieprzy, ze jak mnie zabije to mam CK ...
( tlumaczyl sie Cindowi, ze go niby gdzies sprzedalem, dlatego mnie zabil .. )

Powiem jedno, to jest taka szuja zasrana.
Walczyl z jakims gosciem. Zabil go, ja tamtego dobilem z luku. Za chwile leci do Cinda, chwali sie :  ASSASIN ZABIL WSZYSTKICH MAJTKOW, A JA ZABILEM JEGO ! SAM ! ...   Prosze was, przeciez to smiech na sali...
Mam tego serdecznie dosyc... Caly dzien dm, non rp, ooc na ic ... Zal mi go po prostu..   Zrobcie cos z tym bo niszczy tylko relacje  piraci <> bandyci
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2012-07-26 14:20:12

 Cindscire

Administrator

Punktów :   

Re: Skarga na Enia

Dziękuje za infromacje, zajmę się tym. Jak coś takiego się powtórzy to pisz.

Offline

 

#3 2012-07-26 14:27:11

Kristoff

Moderator

Punktów :   

Re: Skarga na Enia

No właśnie... Po 1 nie mógł wiedzieć że jestem Assasynem bo byłem w stroju obywatela. Po 2 nie zabiłem Majtków tylko ich boleśnie pobiłem za zniewage
po 3 Jego zabiłem bo za mną biegł i mnie nie zabił tylko mnie Wampa dobił z łuku.

To wszystko

Offline

 

#4 2012-07-26 14:32:19

Skipper

Użytkownik

Punktów :   

Re: Skarga na Enia

ej noobie pobilem cie w miescie bo zes straz wolal a podobno sam mowiles ze nie mamy wojny:P a tamto o ck to wyzwalem cie na pojedynek: na smierc i zycie czyli ta osoba ktora przegra ma ck czyli koniec zywotu swojej postaci i zmiena nick

Ostatnio edytowany przez Skipper (2012-07-26 14:33:28)


http://www.youtube.com/watch?v=NQsAjGcC7Fw - Młody M ft. Słoń - Nikt Mi Tego Nie Dał, Nikt Mi Tego Nie Zabierze (prod. Donde)

Offline

 

#5 2012-07-26 15:49:20

 Wampa

Moderator

Punktów :   

Re: Skarga na Enia

Wiem co to jest CK ...
Zaczales mnie bic, zabrales pol hp .
A ze bylem przebrany za obywatela
Krzyczalem STRAZ POMOCY !!
Co w tym dziwnego ?

Offline

 

#6 2012-07-26 19:26:19

Skipper

Użytkownik

Punktów :   

Re: Skarga na Enia

coo najpierw zawolales straz potem zaczolem cie bic


http://www.youtube.com/watch?v=NQsAjGcC7Fw - Młody M ft. Słoń - Nikt Mi Tego Nie Dał, Nikt Mi Tego Nie Zabierze (prod. Donde)

Offline

 

#7 2012-07-26 19:48:57

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: Skarga na Enia

Idioci ,nie róbcie off-topu ,bo temat jest o kurjozalnym zachowaniu ,pania Enia ,którego zabiłem i zaczął się drzeć ,[NA IC !] Że ,to non-rp ,i mam wypierdalać.
Na ,to ja go kicknąłem ,a on [Poskarżył ,się ?] Cindowi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntm.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.predorio.pun.pl www.zionteam.pun.pl www.banici.pun.pl