TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-26 16:48:48

Kristoff

Moderator

Punktów :   

Podanie na Moda

Nick: Kristoff

Wiek: 15 lat

Ile Grasz w(GMP): ok. 3 miesiące

Pełniłeś już funkcję Moderatora?: Tak pełniłem.

Znasz komendy moderatora? Tak są to: Kick,Ban,Zabij Gracza,Idź do Gracza

Coś o sobie: Mam na imię Kajetan, mieszkam w woj. Mazowieckim w Drobinie. Interesuję się grą na komputerze i jazdą na rowerze.



Dlaczego Ty?: Ponieważ wiem jak być Moderatorem, a jak żadnego nie ma to wbijają Dm'owcy, wbijają na nie swoje klasy no i RP się psuje...

Twoja Historia(RP): Kristoff był zwykłym obywatelem, którego niesłusznie wrzucono do koloni karnej za morderstwo. Przyznał się do tego morderstwa by bronić brata, lecz w Górniczej Dolinie zaczął mordować i wprawił się w tym. Był nie tylko zwykłym bandytą, ale także człowiekiem, z którym jeszcze nikt nie wygrał w walce bezpośredniej. Po tym jak bariera opadła Kristoff znalazł swego brata martwego. Nie wiedział kto to zrobił, lecz postanowił pomścić brata. Tak postanowił wstąpić do (Zakonu) Assasynów, w którym odrazu odniósł wielki sukces.

Wyjaśnij co to:
OOC: Out Of Character - chat używany do rozmów, niezwiązanych z grą oraz jej fabułą. Teksty tego chatu zapisuje się w nawiasach.

IC: In Character - chat używany do rozmów, związanych z gra oraz jej fabułą. Zazwyczaj w sytuacji, gdy dwaj gracze stoją w dużej odległości od siebie, to                               

RP: Role Play, czyli odgrywanie roli. Używa się go, gdy chcemy np. opisać walkę. Czasami pracodawcy dają zadania, w którym RP
jest niezbędne. Zapisuje się go w strzałkach <>.


DM: Oznacza to z angielskiego Death Match i jest to zabijanie graczy. Jest to zabronione na serwerach RP w GMP

Offline

 

#2 2012-07-26 16:52:30

GuanYu

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie na Moda

Jestem na NIE bo nie korzystasz ze wzoru.JOKE.Nie no znam cię i wiem że ogarniasz TAK!

Ostatnio edytowany przez GuanYu (2012-07-26 16:52:58)

Offline

 

#3 2012-07-26 19:22:47

Torreto

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie na Moda

Znam go i wiem że da sobie rade jestem a TAK!


_____________BIAŁY HONOR__________BIAŁA DUMA________!!!!
Pierdolony Brudasie czekam tylko na twą śmierć, nie chce brudzić sobie tobą rąk!
______
http://www.youtube.com/watch?v=v1ABgF-IY8Y

Offline

 

#4 2012-07-26 20:11:13

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: Podanie na Moda

Jestem ,na Tak - Ogarniasz ,i pomagasz mi ogarniać ,cały burdel ,z tematami.
Ale ,Wszystko ,zależy od Cind'a.
No ,i musiałbyś przejść Okres ,testowy.

Offline

 

#5 2012-07-26 23:25:47

Torreto

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie na Moda

//ZAMYKAM TORRETO PRZYJĘTY NA OKRES PRÓBNY.


_____________BIAŁY HONOR__________BIAŁA DUMA________!!!!
Pierdolony Brudasie czekam tylko na twą śmierć, nie chce brudzić sobie tobą rąk!
______
http://www.youtube.com/watch?v=v1ABgF-IY8Y

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twoje-nindo.pun.pl www.gloria-victis.pun.pl www.animeschool.pun.pl www.60dhwesterplatte.pun.pl www.earth2140.pun.pl