TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-27 12:52:45

 Wampa

Moderator

Punktów :   

PODANIE NA KAPITANA

Nick: Wampa
Wiek: 16
Pełniłeś już wcześniej funkcję Dowódcy?:  Nie, zawsze byłem prawa reka ( zastepca ) ale bardzo dobrze sobie radzilem.
Coś o sobie: Nie lubię niesubordynacji, uwazam ze wypelnianie rozkazow i zadan przez przelozonego to sama przyjemnosc. Pomyslow na zadania mi nie brakuje, bywam bardzo czesto na komputerze / serwerze . Bylbym typem kapitana, ktory prowadzilby wojowniczy tryb zycia piratow.
Wytłumacz co to:
OOC: Out Of Character. Gadamy sobie o rzeczach nie zwiazanych z gra, np: ( HUAHAHA Babka chciala mi kompa zabrac )
IC: In Character. Ze tak to nazwe : Lustrzane odbicie OOC. IC nie powiemy, HAHAHAHA, ale zaje*** drop ze skrzyni O JA PIER**.Wbije na tym 10 lev. -  No krotko : Czat zwiazany z gra.
RP: Role Play. Najkrocej : Odzwierciedlenie wlasnego zycia w grze. To pojecie chyba kazdy zrozumie w takiej definicji
Dlaczego właśnie Ty? Uwazam ze dobrze sobie radze jako dowodca, niewazne w jakiej gildii, zawsze dawalem sobie radę. Mam po prostu doswiadczenie w dowodzeniu. ( bylem zawsze zastepca, jak nie bylo szefa, sam wszystkim dowodzilem , rzecz jasna ) .Akurat sie sklada ze jestem zastepca, a Kapitan 'tymczasowo' nas opuscil. Sadze ze moim obowiazkiem zastepcy, jest objąć stanowisko Kapitana, i zrobic porządeczek.
Twoja historia RP(opisz): Dawno temu, zostalem skazany na dozywotni pobyt w Kolonii Karnej. Na szczescie, nie mialem ciezkiego zycia. Jako gruba ryba w najemnikach, czulem ze inni mnie podziwiaja, czuja respect wobec mnie. Niestety, gdy jakis idiota zniszczyl barierę. Zostalem schwytany przez straznikow i zamkniety w lochach miasta Khorinis. Pewnego ranka, na miasto napadł Kapitan  wraz, ze swoja druzyna piratów, splądrowal koszary strazy miejskiej, i uwolnil wszystkich uwiezionych w lochu. Od tamtej pory, uwazam piratow za moich wybawicieli, przez ktorych nie siedzie juz w tym pudle. Zeby sie odwdzieczyc, postanowilem sie do nich zaciagnac. Od tamtej chwili, robie wszystko by piraci z Khorinis byli uwazani za najstraszniejszych i najodwazniejszych piratow morz calego swiata ......
Od kiedy grasz na serwerach RP?: Na serwer RP na GMP gram okolo miesiac. Ale moja przygoda z RP zaczela sie w SAMP'ie. Na oko w RP gram rok czasu.

Ahoooj
Wampa^

Ostatnio edytowany przez Wampa (2012-07-27 12:55:02)

Offline

 

#2 2012-07-27 13:15:21

Kristoff

Moderator

Punktów :   

Re: PODANIE NA KAPITANA

Oprócz tych przekleństw wszystko okey

Jestem za

Offline

 

#3 2012-07-27 13:57:12

GuanYu

Moderator

Punktów :   

Re: PODANIE NA KAPITANA

Jestem na NIE bo napisałeś że bezio to głupek nie wybacze ci tego :PPPPP Nie no dam ci TAK ale zmieniaj że jakiś PRO TYP rozwalił bariere and end

Ostatnio edytowany przez GuanYu (2012-07-27 14:02:40)

Offline

 

#4 2012-07-27 14:02:25

 Wampa

Moderator

Punktów :   

Re: PODANIE NA KAPITANA

To tylko tak dla picu. Nie ma obaw to moj idol ;]

PS: xD ^^

Ostatnio edytowany przez Wampa (2012-07-27 14:47:37)

Offline

 

#5 2012-07-27 15:08:18

Torreto

Administrator

Punktów :   

Re: PODANIE NA KAPITANA

Jestem ZA Potrzeba nam Dowódce Piratów on się nada.


_____________BIAŁY HONOR__________BIAŁA DUMA________!!!!
Pierdolony Brudasie czekam tylko na twą śmierć, nie chce brudzić sobie tobą rąk!
______
http://www.youtube.com/watch?v=v1ABgF-IY8Y

Offline

 

#6 2012-07-27 15:11:42

 Cindscire

Administrator

Punktów :   

Re: PODANIE NA KAPITANA

Przyjęty na czas próby. Proszę o Uzupełnienie działu Piratów, Teraźniejsi członkowie:
-Ares Przyjęcie:24.07.2012
-Blacha113 Przyjęcie:24.07.2012
-(BzK)Sevan Przyjęcie:24.07.2012                                                                             
-grzeh Przyjęcie:24.07.2012
-PatrykPrz Przyjęcie:24.07.2012
-Drajwer Przyjęcie:24.07.2012
-Elvarez Przyjęcie:26.07.2012


Zamykam/Cind.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.11ac2.pun.pl www.animony.pun.pl www.wsti.pun.pl www.2h3lo.pun.pl www.forum-rws.pun.pl