TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-26 21:26:50

 Robinn52

Użytkownik

Punktów :   

"Podanie O Moderatora Drajwer"

Ej Maślanka ja nie wiem co ci się w tym podaniu nie podobało? Historia zajebista sam gość ją pisał podanie porządne gość zna się na rzeczy umie rp jak nikt inny jest dobry a ty odrzucasz jego podanie bo co markos dziecko 12 letnie przyczepiło się do ortografi... Maślanka niech do podstawówki z kolegami chodzi dalej....sory za obraze i wogule ale taka Maślanka prawda serw nie składa się tylko z porządnego grania o ogaru widziałeś serw w cieniu mordoru? byłeś na nim? całkowicie nie ogarnięty serwer jaki widziałem klasy tak pomieszane że Wyspa a tyle ludzi gra bo wiekszość lubi się dobrze bawić i chcą czegoś innego niż tylko straż piraci bandyci .... bo to mają na każdym innym serwie.... i ja nie wiem czemu nie przyjołeś tego drajwera znam go nw z 3 miechy ale z nim nie gadam tak i wiem jaki on i Maślanka jest bardziej ogarniety niż cały twój serwer....

Offline

 

#2 2012-07-26 21:41:31

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: "Podanie O Moderatora Drajwer"

Robin ,po prostu się przyczepiłem...Wybacz.
1.Ale ,CAŁA historia ,była zerżnięta z zadań z Gothica...
2.A ,nieliczne sceny były...Ehh...czytaj pkt.1
Nie ,sądzę ,że gracz z niego zły.
Po ,prostu nie nadaję się na moderatora.

Ostatnio edytowany przez Markos (2012-07-26 21:42:43)

Offline

 

#3 2012-07-26 21:56:10

 Cindscire

Administrator

Punktów :   

Re: "Podanie O Moderatora Drajwer"

Po pierwsze, wymienię ci które rzeczy mi się nie podobały:
-Zła interpunkcja.
-Zła składnia zdań.
-Dużo błędów ortograficznych.
-Historia RP w większości zerżnięta z Gothica oraz Trylogii władcy pierścienia, w dodatku błędnie bo wzorował się na serverze "W cieniu Mordoru", gdzie mają błędnie opisane rzeczy.
-Ani razu nie widziałem go na serverze.

A teraz odniosę się do twojej wypowiedzi.

Porządny server SKŁADA się tylko z ogarniętych ludzi. Nie przyjąłem go z powyższych powodów, nie wiem po co piszesz że znasz go około trzech miesięcy bo mnie to gówno interesuje.
A jeszcze uważasz że server jest nie ogarnięty, to się mylisz. Na razie jesteś jedyną nie ogarnięta osobą, a w twojej wypowiedzi brakuję ortografii, składni i przede wszystkim jakiegoś dobrze popartego argumentu żebym zmienił zdanie.

Offline

 

#4 2012-07-26 22:07:44

 Robinn52

Użytkownik

Punktów :   

Re: "Podanie O Moderatora Drajwer"

hah... chyba sobie żartujesz każdy na tym serwie to jakiś nie ogar co odpierdala i nie umie rp porządnie... a ty patrzysz tylko na ortografie składnie wyrazów czy Wyspa wie co Maślanka ogarnij troche daj sobie troche luzu a nie Maślanka taki porządny...Maślanka ogarnij sie troche a na serwa wchodzi Maślanka jest u mnie u piratów i nie siedzi wiecznie na kompie jak wy bo nie ma może czasu albo coś Maślanka... ja rozumiem a jak mam pracować z takimi ludzmi co mi się źle pracuje to ja dziękuje...

Offline

 

#5 2012-07-26 22:19:22

Markos

Moderator

Punktów :   

Re: "Podanie O Moderatora Drajwer"

Spokojnie...ja ,go widziałem ,ale ludzie dzielą się na tych którzy OGARNIAJĄ ,[w większości] RP ,i zasady czystego "Det Maczu" i Na ,tych którzy nie ogarniają niczego...np.OOC i IC.
On ,sam NIE jest ,złym graczem ale na Moda ,się nie nadaje zwłaszcza że ,jest dosyć rzadko.
I ,Robin powiedz mi że ,jego podanie nie było zerżnięte rodem z Gothic 2/3...

Offline

 

#6 2012-07-26 23:23:56

Torreto

Administrator

Punktów :   

Re: "Podanie O Moderatora Drajwer"

//ZAMYKAM TORRETO temat bezsensu


_____________BIAŁY HONOR__________BIAŁA DUMA________!!!!
Pierdolony Brudasie czekam tylko na twą śmierć, nie chce brudzić sobie tobą rąk!
______
http://www.youtube.com/watch?v=v1ABgF-IY8Y

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menagospeedway08.pun.pl www.mechatronika10.pun.pl www.seekanddestroy.pun.pl www.ewa-farna.pun.pl www.wlzaoczni.pun.pl