TajemniczaKonkwistaRP

Witamy na Naszym Serwerze RP


#1 2012-07-24 13:01:44

Mroczny

Nowy użytkownik

Punktów :   

Podanie na przywódcę MW

Nick: Mroczny
Wiek: 15lat
Pełniłeś już wcześniej funkcję Dowódcy?: Nie pełniłem jej ale postaram się wywiązywac z moich obowiązków.
Coś o sobie: Bardzo lubię grac na komputerze prawie we wszystkie gry jakie znajdę lub jakie koledzy mi zaproponują(Gothic jest jedną z moich ulubionych) zawsze staram się angażować w życie społeczne i udzielać się na forum.
Wytłumacz co to:
OOC: Jest to tekst który piszemy w nawiasach i nie dotyczy on gry np. przywitanie sie na serwerze.
IC:Jest to tekst używany wyłącznie na bliską odległość. Są to wiadomości które mówi nasz bohater.
RP:Jest to skrót od Role-Play są to czynności które nasza postac wykonuje np. <śpi>
Dlaczego właśnie Ty? Mag zawsze mnie pociągał i bardzo lubie tę frakcję.
Twoja historia RP(opisz):
Kiedyś byłem szanowany, kiedyś byłem lubiany ale to sie zmieniło...
Ja Mroczny byłem kiedyś jednym z najpotężniejszych Magów Wody ale zwiódł mnie Beliar. Wysłuchajcie mojej histori:
Urodziłem się w niewielkim miasteczku położonym na południu Myrtany jako syn młynarza.
Spędziłem w domu ojca 8 lat kiedy w progu domu stanął człowiek w niebieskiej szacie i oznajmił, że mam w sobie moc
której muszę się nauczyć kontrolować. I wyjechałem do klasztoru magów aby pobierac nauki. W wieku 20 lat Mistrz powiedział,
że osiągnąłem juz wiek i wiedzę na temat Adanosa gotową by rozpocząć naukę posługiwania się runami i magią.
Byłem jednym z najbardiej obiecujących kandydatów na arcymaga wody i w wieku 30 lat zostałem nim po kolei przechodząc
kolejne etapy wtajemniczenia. I kiedy wreszcie przywdziałe zdobioną szatę zdałem sobie sprawę z tego,
że to mi juz nie wystarcza i wtedy zdradziłem zakon. Zacząłem czytać w tajemnicy mroczne księgi. Nie czułem jak Beliar coraz
bardziej przeciąga mnie na swoją stronę, ani sie obejrzałem a stałem na czele armii szkieletów ktróraz
walczyła z mistrzami i adeptami, zło zmieniło mnie w potwora. Zostałem wygnany i pokonany. Beliar mnie opuścił, zostawił.
A ja przypłnąłem do Khorinis aby odkupić swoje czyny i w nadziei na jeszcze jedną szansę.
Od kiedy grasz na serwerach RP?:
Grałem kiedyś jak GMP dopiero wyszło ale przestałem i teraz znowu gram od początku wakacji.

Offline

 

#2 2012-07-25 06:08:45

 Robinn52

Użytkownik

Punktów :   

Re: Podanie na przywódcę MW

No Co tu dużo gadać Historia trochę przypomina jak by Xardasa lecz on u magów ognia ale nie jest taka zła nawet mi się podobała tylko za szybko przeszedłeś do szczegółów i za szybko ją skończyłeś ale to już twoja sprawa i to nie odemie zależy czy dostaniesz tą posadę lecz ja jestem za tak.

Offline

 

#3 2012-07-26 10:07:54

 Cindscire

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie na przywódcę MW

Przyjęty na stałe, Zamykam/Cind.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zionteam.pun.pl www.predorio.pun.pl www.ntm.pun.pl www.administratywistki.pun.pl www.magicots.pun.pl